L O U D S P E A K I N G

ČLOVĚK JE JEDINÝ TVOR KTERÝ MĚŘÍ JEHO HODNOTU


Stojí za osoby se určuje buď podle výhod, které poskytuje Společenství a / nebo nabídky ..... někdo řekl! Dnes je to již vyjádřit v penězích a analyzovány.

Na druhou stranu, každý mluví lásky! Náboženství, pracovníci světla, stejně jako tzv zdravotní poradce ..... Ale co skutečně vidíme?
Nenávist, válka, strach, nemoc, osobní závislost, láska jako zboží a nekonečné touze po potěšení a rozptýlení.

Bez našich rodičů obvinit své dětství, ať už vnímán jako šťastný nebo nešťastný, vyznačující se: Obavy, manipulace, vštípil heteronomie, odnětí lásky a další zátěže. Jedním z nich je zcela jasně: láska, přijetí, bezpečnost, atd., Je třeba rozvíjet od narození. Máme to opravdu?

Víte, co je to láska znamená?
Jste schopni zastavit pár minut se dívat soudit a odsoudit bez?
Jste schopni všeho, mám na mysli, aby všechno zeptat?

Nejste být ten, jehož jméno je na kartě a ne ten, kdo má ten či onen vůz. Nejste jejich hobby, jejich práce, nebo jen matka nebo otec. Jakmile si uvědomí, všechno ... vyvstává otázka:

KDO JSEM?
Jste připraveni na sebe?


Nabízím vám možnost jiný pohled na věci. Pohled na příčině jejich nepohodlí nebo krizové situace, oddělen od emocí, a tak snadněji rozmotat. I umožní, aby se stal sebevědomý, rozpoznat které mu byly přiděleny nároky na výzvu, a tak úspěšně.
Chcete-li pocit, živý a šťastný, že je naživu, je moje vášeň!

Pro všechny z nás je velmi důležité, že jsme si na lidi jako celek a jsou úspěšné. Proto nabízím každý měsíc soukromá osoba své služby zdarma, bez jakékoliv povinnosti.
(V současné době můj volný nabídka je plně obsazen až do konce července, a já jsem velmi rád, že mohu pomoci terapeutů ... Zpráva severního Německa)

Moje rada pro soukromé osoby i firmy a podniky. Fee podle dohody, s garantovaným úspěchu!

Povaha a forma poradenství je diskutována individuálně se zákazníkem. To lze provést přes Skype, telefonicky, poštou nebo osobní setkání. V některých vysoce kritických situacích, časové tísni nebo nehybnosti, setkání ve vaší oblasti je možný.
Absolutní diskrétnost je zaručena.

Chcete-li nás kontaktovat, klikněte prosím zde, nebo mi poslat e-mail přímo na: contact@mirkokubala.com.


Jste připraveni změnit svůj život?